Komplexní služby z oblasti webových aplikací

 
slider
 
 

REDAKČNÍ SYSTÉM

ZÁKLADNÍ CHARAKTERISTIKA

Většina námi vyvíjených webových aplikací využívá vlastní redakční systém, nicméně jsme schopni zajistit implementaci některého z tzv. open-source řešení (wordpress, joomla, apod). Doporučujeme však naše řešení kvůli optimalizaci výkonu, snadnému rozšíření o požadovanou funkctionalitu a velmi intuitivnímu ovládání.

Redakční systém kapik publisher představuje profesionální řešení pro správu webových aplikací. Tento systém je charakteristický nejen pokročilou funkctionalitou, neustálým vývojem, ale díky kvalitní optimalizaci výkonu ho lze provozovat i na velmi navštěvovaných webových stránkách bez jejich citelného zpomalení. Je postaven na modulárním řešení, tj. snadno rozšiřitelný o další požadovanou funkctionalitu.

Následující fotogalerie zobrazuje některá grafická řešení administrace redakčního systému. Je možný výběr z několika variant a aktivace zvolené verze přímo v nastavení systému.

HLAVNÍ VÝHODY
  • Rychlost
  • Komplexnost a modulárnost
  • Spolupráce s externími systémy
  • Multijazyčnost
  • Kvalitní hardwarové prostředky
  • Optimalizace pro vyhledávače
  • Pokročilá technická podpora
 

RYCHLOST

 

Maximální rychlost načítání webových stránek je dosaženo cachováním obsahu a statických šablon. Tento mechanismus se navíc využívá i pro vlastní systém. Tomuto atributu je věnována výrazná pozornost, proto lze tento CMS provozovat i na velmi navštěvovaných webových stránkách bez jejich citelného zpomalení.

 
 

KOMPLEXNOST A MODULÁRNOST

 

Celý systém je navržen z jednotlivých modulů realizující určité specifické činnosti (novinky, fotogalerie, diskuse, anketa, kontakty, newsletter, apod.). Aktivaci a nastavení jednotlivých částí lze provést snadno přes administraci systému. Doplnění chybějící funkctionality je velmi jednoduché - stačí doprogramovat požadovaný modul.

 

SPOLUPRÁCE S EXTERNÍMI SYSTÉMY

 

Naše aplikace spolupracují s různými externími systémy. Může se jednat např. o učetní aplikace ty Money, Pohoda a další. Podporujeme tvorbu exportních sestav (xls, xml, pdf) či grafických výstupů. Redakční systém umožňuje vytvoření RSS kanálů pro odběr novinek či jiných zajímavých informací uvečejňovaných na internetových stránkách.

 
 

MULTIJAZYČNOST

 

Redakční systém podporuje různé jazykové mutace, a to jak ve vlastní webové prezentaci, tak dokonci i v rámci správy obsahu. Aplikace využívá tzv. umělé inteligence, při chybějícím překladu požádá uživatele o doplnění a následně zahrne vložený termín do svého slovníku. Po proběhnutí této učící fáze má systém všechny jazykové verze kompletní.

 

KVALITNÍ HARDWAROVÉ PROSTŘEDKY

 

Všechny naše projekty jsou umístěny na výkonném virtuálním serveru, který má vyhrazenou výpočetní kapacitu a lze u něj dynamicky měnit jeho konfiguraci dle požadavků aplikace. Máme plnou kontrolu nad serverem, tedy případné problémy se vždy řeší velmi promptně. Provádíme pravidelné denní zálohy všech dat, na požádání můžeme zasílat na DVD.

 
 

OPTIMALIZACE PRO VYHLEDÁVAČE

 

Součástí každé (i menší) webové aplikace je důsledná optimalizace pro vyhledávače. To zahrnuje nejen 100% validní zdrojový kód dle norem W3C, ale též i registraci do katalogů zvyšující počet zpětných odkazů na tyto webové stránky. Návštěvnost pravidelně sledujeme na základě nástroje Google Analytics. Z jeho výsledků jsme schopni doporučit volbu vhodné marketingové strategie.

 

POKROČILÁ TECHNICKÁ PODPORA

 

Našich klientům poskytujeme různé formy podpory při řešení různých problémů. Může se jednat o klasický dotaz po telefonu, formou SMS zpráv či dokonce přes online chat. V případě něčeho vážnějšího dojedeme na místo a vysvětlíme vše osobně. Snažíme se maximálně pomoct, jsme k dispozici i mimo tzv. pracovní dobu. Spokojený zákazník je totiž náš hlavní cí a jsme schopni pro to udělat skoro cokoliv.

 
 
Vyzkoušejte si DEMOVERZI našeho redakčního systému kapik publisher
 
AKCE A NOVINKY
20.01.2013
Spuštění nového webu domybrixt.cz

Jedná se o nabídku přenosných i klasických domků v energeticky úsporném standardu. Návrhy a realizace pocházejí z produkce atelieru B.R.I.X.

 
13.11.2012
15% sleva na nabízené služby

S blížícím se koncem roku jsme se rozhodli přijít s dárky již nyní. Využijte tuto zajímavou nabídku nechejte si vytvořit nezávaznou kalkulaci.

Kontaktujte nás
 
POTŘEBUJETE PORADIT?

Jsme tu pro Vás každý pracovní den v době 8-17 hod. Rádi Vám odpovíme na všechny dotazy.

+420 733 429 047
 
NEWSLETTER

Zaregistrujte se pro zasílání aktuálních informací o soutěžích, akcích a našich nových produktech.